Ontdek op de Academy wat je met lifehacking kunt

Lifehacking Academy is een speciaal evenement dat het midden houdt tussen een bijzondere netwerkborrel, een congres en een creatieve speeltuin. Of je nu wel of geen kennis hebt van Web 2.0 internet, iedereen is welkom op de eerste Lifehacking Academy op dinsdag 13 november in Groningen. Als je dan verhinderd bent of Groningen te ver voor jou is, op 11 december 2007 is de Lifehacking Academy in Arnhem.

Tijdens de Lifehacking Academy leer je hoe je informatie opspoort, organiseert, filtert en deelt en overzicht houdt. Deze dag ontdek je de voordelen die Lifehacking in je leven kan hebben. Je krijgt handvatten aangeboden om slimmer en vrijer te bewegen in de moderne informatie- en netwerksamenleving.

In tegenstelling tot traditionele congressen is deze dag – net als op het web – gebaseerd op drie pijlers: spelen, ontdekken en delen. Juist in zo’n omgeving wordt je je bewust van de vele mogelijkheden en leer je die direct op jouw manier in te zetten en toe te passen en door te geven aan je eigen netwerk.

Het programma is interessant en vol:

  1. Marcel Kuhlmann – Schitterend Organiseren
  2. Natasha Cloutier – Podcast je verhaal
  3. Taco Oosterkamp – Een lege inbox en een helder hoofd
  4. Sanne Roemen – Online samenwerken met “social software”
  5. Lykle de Vries – WEB 2.0, hoe we anders leren communiceren
  6. Ronald Meinders – Informatiestress
  7. Martijn Aslander – De kunst van het netwerken
  8. Justien Marseille – De nieuwste ontwikkelingen
  9. Erno Hannink – Personal Branding op het internet
  10. Wilma Vervoort – Groepsdynamiek en efficiënt beslissen

Op 13 november begint Lifehacking Academy om 10 uur (inloop 9:45u). Aan het einde van de dag, vanaf ongeveer vijf uur kun je napraten, een borrel drinken en creatieve ideeën opdoen. Het evenement vindt plaats in de Images bioscoop in de Poelestraat te Groningen. Deze locatie is op loopafstand van het NS station en er is voldoende parkeergelegenheid in het centrum.

Voor 299 euro, exclusief BTW, kun je een hele dag aan Lifehacking Academy participeren. Aanmelden op de Lifehacking Academy site.

Zie ik je in Groningen of Arnhem?

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Als je dit artikel interessant vond, abonneer dan op de nieuwsbrief

Ontvang iedere maand gratis tips en informatie over hoe jij internet kunt toe passen zodat de klanten op je af komen.

Facebook Succesvol Zakelijk inzetten Webinar & ‘Hoe’ handleiding

Facebook Webinar

Facebook een enorm platform met kansen voor jouw bedrijf. Je wilt er wel starten met een Facebook pagina maar weet niet hoe? Je wilt interactie met meer volgers? In de eerste ruim zestig minuten van het Webinar behandelen we heel veel Facebook tips en informatie die al jouw vragen zullen beantwoorden. Je ontvangt ook een ‘Hoe’ .pdf handleiding van 45 pagina's met alle informatie van het webinar inclusief alle links en een bonus.
Start met Facebook Succesvol Zakelijk Inzetten koop het nu! of lees meer over dit webinar

De voordelen van het platform zijn groot. Jouw doelgroep zit er al. Nu jij nog

Voordelen van een Facebook pagina voor jouw bedrijf:

  • Een plek waar je interactie met je doelgroep kunt hebben
  • Jouw merk meer aandacht geven
  • Vergroten van de zichtbaarheid op het internet
  • Delen van waardevolle informatie met je community
  • Je doelgroep bereiken
  • Een plek waar je een community kunt bouwen rondom je bedrijf
  • Klanten aantrekken
  • Vergroten van aantal mensen die inschrijven op de nieuwsbrief van je bedrijf
  • Meer bereik dan op Twitter
  • In contact komen met de doelgroep die niet op Twitter is te vinden
  • Goed vindbaar in de zoekmachines en meer verkeer naar de website

Meer informatie over de opname van Facebook Succesvol Zakelijk Inzetten!
Video die je direct kunt downloaden en bekijken. Nederlands gesproken. Koop het nu!

Gerelateerde artikelen

Comments

  1. 9. Eroo Hannink – Personal Branding op het internet

    Moet het toevallig niet “Erno” zijn?

    VA:F [1.9.13_1145]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Speak Your Mind

*