Punkmedia – bedrijfsblog voorbeelden

Henk-Jan Winkeldermaat ken ik als de man achter de videocamera of hij maakt een foto’s van alles en iedereen. Meestal maakt hij deze opnames dan voor High Profile. Henk-Jan was hoofd-redacteur bij highprofile.nl en bij FZ, Reed Business.

bedrijfsblob banner punkmedias1 Punkmedia   bedrijfsblog voorbeelden

Was ja, want Henk-Jan is nu als ondernemer gestart per 1 januari 2008. Henk-Jan is journalist, blogger, filmer, fotograaf, interviewer, nieuwe media adviseur en nog steeds hoofdblogger voor highprofile.weblog. Een bureau dat advies geeft over nieuwe media en web 2.0 toepassingen.

Al ruim 2 jaar blogt Henk-Jan nu. Gestart in mei 2005 op web-log.nl, 14 augustus 2005 verhuist naar eventbranche.blogs.com.

Het blog is gebouwd op blogs.com, de gehoste Typepad software. Eigenlijk is het blog van punkmedia gebouwd op eventbranche.blogs.com aan de hand van frames (uitleg frames). Dit heeft een voordeel maar ook een nadeel.

Het voordeel is dat je de lezers van eventbranche.blogs.com behouden. De feed is het zelfde. Aan de andere kant als je in een artikel bent en je zou deze opslaan in bijvoorbeeld Del.icio.us dan sla je de URL http://punkmedia.nl op in plaats van de URL van het artikel dat je wilt onthouden. Zo heb je soms de URL van punkmedia en dan weer die van eventbranche, dat werkt soms verwarrend.

punkmedia blog21 Punkmedia   bedrijfsblog voorbeelden

Als filmer heeft Henk-Jan een video gemaakt van zichzelf ter introductie.

Henk-Jan vermengt verhalen van het opstarten van Punkmedia, met High Profile en persoonlijk zaken. Voor mij werkt dat erg prettig. Zo krijg ik een verbinding met de persoon Henk-Jan. Want daar gaat het toch over, verbindingen met mensen. Je krijgt op deze manier een goed beeld van wie Henk-Jan is en hoe hij werkt en ook wat zijn werk is.

Zo beschrijft hij hoe 6 september het besluit genomen is. Keuze van de telefoon. Wat Seth Godin zegt over bloggen. En een weekendje in Maastricht.

Henk-Jan, heel veel plezier met Punkmedia!
Ben je zoek naar een fotograaf of wil je een professionele video bekijk dan eens het blog van Punkmedia en kijk of Henk-Jan jouw man is. Want op dit blog kun je erg goed kennis maken met Henk-Jan.

VN:F [1.9.17_1161]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Als je dit artikel interessant vond, abonneer dan op de nieuwsbrief

Ontvang iedere maand gratis tips en informatie over hoe jij internet kunt toe passen zodat de klanten op je af komen.

Gratis Webinar: Facebook Timeline for Your Business

Facebook Webinar

Waarschijnlijk heb je al gehoord dat Facebook de bedrijfspagina's helemaal heeft veranderd.
Wil je leren hoe jij meer kunt bereiken met de nieuwe Facebook Timeline voor jullie pagina Registreer dan nu voor het gratis Facebook for business All you need to know about the new Timeline webinar op 22 maart.

De voordelen van een Facebook pagina voor jouw bedrijf zijn groot. Jouw doelgroep zit er al.

  • Een plek waar je interactie met je doelgroep kunt hebben
  • Goed vindbaar in de zoekmachines en meer verkeer naar de website
  • Delen van waardevolle informatie met je community
  • Klanten aantrekken
  • Vergroten van aantal mensen die inschrijven op de nieuwsbrief van je bedrijf
  • Meer bereik dan op Twitter

Meer informatie over het gratis Facebook for business All you need to know about the new Timeline webinar op 22 maart! Registreer nu Engels gesproken.

Gerelateerde artikelen

Trackbacks

  1. [...] de serie bedrijfsblog review heb ik zaterdag 5 januari een review van Punkmedia blog op ernohannink.nl geplaatst. Het blog van Henk-Jan Winkeldermaat hij is 1-1-2008 voor zichzelf begonnen als [...]

  2. 9 Sociale ontdekkingen week 1 en 2 – ESU…

    Een overzicht van mensen, sites, bedrijven die me afgelopen week zijn opgevallen en die de komende week in planning staan.
    Wesabe
    Via een nieuw contact in Twitter.com kreeg opnieuw Wesabe.com mijn aandacht. Na enkele Tweets heb ik ook een account aange…

    VA:F [1.9.17_1161]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Speak Your Mind

*