Vorige week is heel anders gelopen dan ik gepland had. Na de start van een eenvoudige verkoudheid kreeg ik last van migraine.
Dat betekent voor mij dat ik nog nauwelijks iets doe. Helder denken, bijvoorbeeld met een klant mee te denken of een artikel schrijven, zit er niet in.
Een e-mail versturen naar mijn lijst met een leuk onderwerp gebeurt dus ook niet.
Waarom eigenlijk niet?
Omdat ik alles zelf doe. Ik ben mijn bedrijf. Lange tijd was ik hier trots op. Steeds meer realiseer ik me de nadelen hiervan.
Pieter uit mijn mastermind heeft er al meerdere keren over verteld. Net als andere ondernemers die ik online volg als Chris Ducker, James Schramko en meer. Bouw een team.
Afgelopen week zei Marieke het nog tijdens het interview voor de nieuwe podcast, “Huur zo snel mogelijk een VA in.”
Een paar inzichten die ik de afgelopen weken had:
Inzichten waarmee ik al aan het werk ben.
Van aandacht explosies naar continue aandacht
Veel verschillende producten op mijn Power Platform met allemaal verkooppagina’s. Voor iedere lancering of herlancering moet de verkooppagina worden gemaakt of vernieuwd.
Telkens weer e-mails schrijven rondom de lancering. E-mails die de lezers verder helpen, ook als ze niet meedoen. En e-mails als herinnering wanneer we beginnen.
Een workshop, training of ander product zijn eenmalige bestellingen van de klant. Ze besluit mee te doen, betaald en neemt het product af.
Telkens weer moet je nieuwe producten voor deze klanten bedenken of nieuwe klanten werven voor dit product.
Wat als we de frequentie van de betalingen kunnen verhogen? Niet één keer, maar meerdere keren.
Werkzaamheden die ik al uitbesteed:
Nadat ik een aantal ondernemers sprak over het opzetten van de podcast kwam ik met een oplossing. Een product waarmee je zorgeloos jouw podcast maakt. Dit product heb ik de afgelopen dagen uitgewerkt en voorsteld aan twee ondernemers die willen beginnen aan een podcast.
Erno is een businesscoach die je helpt met beslissingen nemen, maar je ook uit je tunnelvisie haalt en je een breder perspectief laat zien. Een gesprek met Erno leidt altijd tot scherpe, nieuwe inzichten. Wil je brandjes blijven blussen of ga je doen wat het belangrijkste is voor je bedrijf? Erno houdt je bij de les, loodst je door de prioriteiten en helpt je om stap voor stap de juiste beslissingen te nemen om een gezonde groeimotor te bouwen, zodat de onderneming vanzelf loopt met je team, de juiste klanten en een gezonde winst. Drie dingen waarmee hij klanten helpt: – Beslis hulp nu – Betere beslissingen actie groep – Focus en stok achter de deur. Volg de nieuwste artikelen via e-mail (zie onderaan deze pagina) of de RSS feed.
Eenvoudige videomarketing met deze 7 handvatten
Ik vind social media helemaal niet leuk